Заповніть форму
або телефонуйте прямо зараз

Отримати методичку про застосування рідкого аміаку на:


Розрахувати вартість внесення аміаку

Наші телефони:
Адрес

м. Павлоград, вул. Ганни Світличної 59л

Внесення аміаку

Внесення аміаку

 

 

«Чим більше віддаєте грунту, тим більше він повертає врожаєм» — цей принцип, безумовно, вірний. Відкритим залишається лише питання, що можемо дати, коли і в яких кількостях.

Основні переваги застосування рідкого аміаку:

• Безводний аміак застосовується як основне добриво під все культури і вноситься не тільки під передпосівну культивацію, а й восени після зяблевої оранки.

• Після внесення безводного аміаку іон амонію зв’язується з грунтовою вологою, а тому швидко схоплюється грунтом, не вимивається і не випаровується.

• Внесення безводного аміаку характеризується більш рівномірним розподілом його в горизонтальному шарі грунту, а також більшою доступністю активної речовини рослинам. Посіви отримують азот в легкодоступній формі протягом практично всього періоду вегетації.

• Під впливом безводного аміаку в грунті зростає кількість рухомих форм фосфору, калію і мікроелементів, що природно покращує режим харчування рослин і значно підвищує родючість грунту.

• Засвоюваність рідкого аміаку становить 95-97%, в той час як поверхневе внесення аміачної селітри не дозволяє досягти такого рівня, а в залежності від погодних умов втрати діючої речовини можуть досягати 30%.

• Специфічне стрічкове внесення безводного аміаку ускладнює зростання і розвиток бур’янів у посівах культурних рослин, а також допомагає в боротьбі з гризунами та іншими шкідниками, включаючи дротяники.

• Безводний аміак підвищує врожайність і якість культури.

Для внесення безводного аміаку ми використовуємо таку техніку:

• Трактори Case IH Magnum 310 та Case Magnum 340 (Обладнаний електронною системою контролю RAVEN і системою GPS)
• Культиватори-інжекториBlu Jet Land Walker та Case NPХ 5300  (ширина захвату 12 метрів, відстань між робочими органами 50 см. Обладнані доохладітелем аміаку).
• Польові ємності для аміаку

 

Потрібна консультація?

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной "рыбой" для текстов на латинице с начала XVI века.

Чому обирають нас?

Вносимо безводний аміак "Під ключ"

Досвід

20 років працюємо на ринку

Надійність

Контролюємо кожен процес

Якість

Дбаємо про якість надання послуг

Відповіді на типові запитання наших клієнтів

Вартість послуги по внесенню 550 грн. за гектар з ПДВ

Вартість безводного аміаку розраховується індивідуально, ціна залежить від місця перекачування аміаку, вартості аміаку на задану дату, відстані до поля замовника

Контакти

Ми будемо раді співпраці! Звертайтеся!

Залишити заявку

Девіз нашої компанії «Співпраця для взаємного добробуту і достатку». Ті підприємства, які працюють з нами вже не один рік, знають, що це не просто девіз. Це - суть нашого ділового партнерства.