Заповніть форму
або телефонуйте прямо зараз

Отримати методичку про застосування рідкого аміаку на:


Розрахувати вартість внесення аміаку

Наші телефони:
Адрес

м. Павлоград, вул. Ганни Світличної 59л

Пакування зерна в полімерні рукава

Пакування зерна в полімерні рукава

Для фермерських господарств, яким бракує складських приміщень для зберігання врожаю, ми надаємо послуги із завантаження та вивантаження у полімерні рукави  пшениці, соняшника, кукурудзи, сої та інших зернових.

 

У   полімерних зернових рукавах   зерно   зберігається   в   герметичних  умовах (без доступу повітря).

Режим зберігання  зерна  в  герметичних  умовах заснований на  відсутності кисню у міжзернових просторах зерна  завдяки  ізоляції  від  атмосферного  повітря  або  в спеціальному середовищі,  що не  містить кисню.  Зерно основних культур і  насіння  смітних  рослин  переходять   на   анаеробне  дихання  і  поступово  знижують  свою  життєдіяльність.  Майже  повністю   припиняється   життєдіяльність  мікроорганізмів,  а кліщі і комахи гинуть. При критичній вологості  зберігання без доступу кисню дає позитивні результати.

 

Які проблеми вирішують рукава?

Практично кожен власник розвиваючи своє господарство зіштовхується з кількома основними перепонами при вирощуванні та зберіганні зернових до моменту їх продажу. Ми виділили основні з них:

 • 1Висока вартість зберігання вирощеного врожаю на елеваторах
 • 2В господарстві не вистачає складів або їх стан не належний

 

Які вимоги до якості збіжжя?

 Якість врожаю, який запаковується в герметичний рукав, є основною складовою технології. Для кожної культури існують свої допустимі норми вмісту вологи для зберігання протягом 12 місяців. Загалом, вологість, при якій може зберігатись зерно, не має перевищувати базову вологість для продажу.     
Дотримання рекомендованих показників вологості забезпечує довгострокове зберігання з відмінними якісними показниками.

 

Вимоги до сухого зерна

Пшениця — до 14%
Соняшник — від 8% до 15%
Кукурудза — від 14% до 17%
Соя — 12%

 

Протягом якого терміну можна зберігати зерно в рукавах

Досвід показує, що аграрії в середньому зберігають зерно в полімерних рукавах протягом 6 місяців. Хоча насправді можна зберігати зерно і 18 місяців. Тривалість зберігання зерна в рукавах залежить від вологості і якості завантаженого зерна. Чим вище вологість зерна і температура зовнішнього середовища – тим коротше термін зберігання.

 

Якщо у вас залишилися питання, Ви можете задати їх по телефону

 

0952279845 — Олександр

Потрібна консультація?

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной "рыбой" для текстов на латинице с начала XVI века.

Чому обирають нас?

Заготівля зерна "під ключ"

Досвід

20 років працюємо на ринку

Надійність

Контролюємо кожен процес

Якість

Дбаємо про якість надання послуг

Відповідаємо на запитання наших клієнтів

В будь-якому випадку кожна технологія матиме недоліки: операційні, технологічні або ж економічні. Не для кожного підприємства певна технологія може бути економічно обґрунтованою та операційно доцільною.

Що ж стосується зберігання в рукавах – основною проблемою українські підприємства вбачають можливість пошкодження плівкового рукава птахами, гризунами або ж людьми.

Перше рішення у такої проблеми достатньо просте і не потребує додаткових витрат: Це – «гігієна території».

При дотриманні "гігієни території" та проведенні планових оглядів рукавів - птахи та гризуни не створюють проблем.

В процесі завантаження зерно розсипається поруч з рукавом або й на сам рукав. Якщо такі залишки не прибрати, то їх запах привертає увагу птахів та гризунів, які в свою чергу можуть пошкодити плівку рукава. Провівши очистку площадки та рукавів від залишків зерна – ризик пошкодження плівки значно знижується.

Наступним рішення проблеми пошкодження плівки є накривання рукава захисною сіткою від птахів. Ще одна можлива проблема – це вивантаження рукавів в мокру погоду, в тому разі коли рукави розміщені на ґрунтовій площадці (в полі) і техніці складно заїхати. В цьому випадку також існує рішення, яке лежить в операційно-управлінській площині. Розбиття зони зберігання на 2 площадки з твердим та ґрунтовим покриттям, дозволить вчасно вивантажити необхідний об’єм.

Майданчики (грунт, бетон, асфальт тощо) під рукавом для зберігання зерна повинні бути достатньо рівними, щоб не збиралася дощова або тала вода. Якщо майданчик нерівний, то є ризик нерівномірного розподілу зерна всередині мішка. Це може призвести до накопичення вологи, конденсату, і, в результаті, до розвитку суперечок грибів та процесу самозігрівання зерна.

Також не повинно бути гострих предметів, які можуть пошкодити рукав: соломи, що стирчить, гострого каміння або гілок дерев. Будь-які порізи порушать герметичність рукава. В цьому випадку в рукав можуть потрапити повітря, волога, комахи та гризуни.

Будь-які порізи рукава дадуть доступ кисню, який порушить внутрішній баланс, тому при відборі проб для лабораторного контролю отвори потрібно закладати щупом, заклеїти скотчем або спеціальною стрічкою.

 • Трактор (80 к.с. та ВОМ) з механізатором для підключення до погрузчика Помічник оператора для прибирання просипаного корму та допомоги водіям
 • Майданчик, відповідно до вимог 
 • Транспорт для підвезення збіжжя до преса , чим більше техніки для логістики - тим краще
 • Якщо пряме вивантаження з транспорту в прес не можливе - необхідна чиста тверда площадка для перевантаження + телескопічний навантажувач або трактор з ковшем
 • 2 дерев’яні рейки довжиною 2-2,5 метри на 1 рукав, молоток, довгі гвіздки для закриття рукава
 • Умови для перебування нашого персоналу - харчування

Зернові рукава Harwell виготовлені з композиції полімерів методом тришарової екструзії. Ексклюзивна лінія для виробництва тришарового поліетиленового рукава для зберігання зерна відповідає всім світовим стандартам.

Полімерний рукав складається з двох білих шарів і чорного. Білий шар відбиває сонячне світло і перешкоджає підвищенню температури всередині рукава. Внутрішній чорний шар захищає продукцію від проникнення прямих променів сонця. Крім того, всі шари містять спеціальну добавку – стабілізатор, яка захищає плівку від руйнівної дії ультрафіолетових променів.

На сьогодні в Україні найпопулярніші культури для завантаження в рукава це: Пшениця Соняшник Кукурудза Соя Та інші

 • домовляємось, з’ясовуємо деталі
 • привозимо погрузчик з оператором
 • пакуємо і залишаємося друзями

Роботи тарифікуються або за кількістю завантажених тон зерна, або за кількістю запакованих рукавів.

Контакти

Ми будемо раді співпраці! Звертайтеся!

Залишити заявку

Девіз нашої компанії «Співпраця для взаємного добробуту і достатку». Ті підприємства, які працюють з нами вже не один рік, знають, що це не просто девіз. Це - суть нашого ділового партнерства.