Заповніть форму
або телефонуйте прямо зараз

Отримати методичку про застосування рідкого аміаку на:


Розрахувати вартість внесення аміаку

Наші телефони:
Адрес

м. Павлоград, вул. Ганни Світличної 59л

Рекультивація

Рекультивація

Рекультивація — важливий етап в підготовці грунту на занедбаних ділянках і полях до посадки і посіву. Наша компанія має потужні трактори Fendt 936 Vario з мульчерами марки Prinoth та ротоваторами Valentini. Сучасна техніка з бригадами досвідченних та надійних механізаторів є запорукою ефективної та продуктивної праці у вашому господарстві. Ми беремо на себе виконання щоденних операцій, щоб власник підприємства мав можливість займатися розвитком бізнесу!

Рекультивація полів — наш бізес, ми займаємося цим професійно!

Потрібна консультація?

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной "рыбой" для текстов на латинице с начала XVI века.

Чому обирають нас?

Рекультивація "під ключ"

Досвід

20 років працюємо на ринку

Надійність

Контролюємо кожен процес

Якість

Дбаємо про якість надання послуг

Відповідаємо на запитання наших клієнтів

Роботи тарифікуються або за обсягом оброблених га, або за кількістю використаного часу (дні, години, мотогодини). Ціна кожної роботи складається з виду техніки, ширини захоплення, передбачуваної продуктивності, обсягу замовлення і складності.

Ми вважаємо за краще заправляти техніку вашим ДП, так практичніше і дешевше. Що б вам зручно було списати паливо по бухгалтерії, пропонуємо схему, в якій вартість робіт тарифікується з витратами на ДТ, які ми потім перераховуємо вашому постачальнику.

Голодний працівник - злий працівник! А ви ж хочете бути впевнені що робота зроблена якісно? Погодувати наших людей вам буде вигідно - вони з більшою самовіддачею зроблять свою справу.

Наш персонал проживає в упорядкованих пересувних кунгах. Однак періодична можливість повноцінного душа не завадить).

Контакти

Ми будемо раді співпраці! Звертайтеся!

Залишити заявку

Девіз нашої компанії «Співпраця для взаємного добробуту і достатку». Ті підприємства, які працюють з нами вже не один рік, знають, що це не просто девіз. Це - суть нашого ділового партнерства.