Заповніть форму
або телефонуйте прямо зараз

Отримати методичку про застосування рідкого аміаку на:


Розрахувати вартість внесення аміаку

Наші телефони:
Адрес

м. Павлоград, вул. Ганни Світличної 59л

Оренда тракторів

Потужні трактори Case IH з екіпажем

Оренда тракторів

Парк потужної техніки Case IH 310 та Case IH 340 з 7-ю видами агрегатів під різні види робіт з обробки грунту та бригадами досвідчених та надійних механізаторів на той період, коли є потреба у використанні

Вам не потрібно купувати техніку, займатися їі обслуговуванням та навчати персонал. Наші співробітники моють великий досвід у виконанні робіт з пахоти, дискування, культивації, рекультивації, посівів, прокладці капельного зрощення, тюкуванню соломи та багатьох інших робіт. Ми беремо на себе виконання щоденних операцій, щоб власник підприемства мав можливість займатися розвитком бізнесу!

Чому оренда техніки — це вигідно?

  • 1 Економія капіталу на придбанні техніки. Сплачуєте тільки коли є необхідність у її використанні.
  • 2Економія на утриманні і ремонтах агрегата. Обслуговування техніки та непередбачені витрати на ремонт ми беремо на себе.
  • 3Економія часу на підбір і навчання персоналу. Наші співробітники проходять навчання і курси з підвищення кваліфікації.
  • 4Економія часу на організацію процесу. Фахівці нашої компанії працюють над максимальною оптимізацією бізнес-процесів, що є запорукою ефективного сільського господарства.
  • 5Економія часу на контролі виконання робіт. Ми надаємо доступ до сучасних систем контролю польових робіт.

 

Послуги тракторів — наш бізнес, ми займаємося цим професійно!

Потрібна консультація?

Lorem Ipsum - это текст-"рыба", часто используемый в печати и вэб-дизайне. Lorem Ipsum является стандартной "рыбой" для текстов на латинице с начала XVI века.

Чому обирають нас?

Досвід

20 років працюємо на ринку

Надійність

Контролюємо кожен процес

Якість

Дбаємо про якість надання послуг

Відповідаємо на запитання наших клієнтів

Техніка дуже вартісна та потребує професійного догляду. Будь-яка поломка коштує дуже дорого, всі пов'язані з цим ризики ми беремо на себе, тому з технікою працює тільки наш персонал.

Роботи тарифікуються або за обсягом оброблених га, або за кількістю використаного часу (дні, години, мотогодини). Ціна кожної роботи складається з виду техніки, ширини захоплення, передбачуваної продуктивності, обсягу замовлення і складності.

Ми вважаємо за краще заправляти техніку вашим ДП, так практичніше і дешевше. Що б вам зручно було списати паливо по бухгалтерії, пропонуємо схему, в якій вартість робіт тарифікується з витратами на ДТ, які ми потім перераховуємо вашому постачальнику.

Голодний працівник - злий працівник! А ви ж хочете бути впевнені що робота зроблена якісно? Погодувати наших людей вам буде вигідно - вони з більшою самовіддачею зроблять свою справу.

Наш персонал проживає в упорядкованих пересувних кунгах. Однак періодична можливість повноцінного душа не завадить).

Контакти

Ми будемо раді співпраці! Звертайтеся!

Залишити заявку

Девіз нашої компанії «Співпраця для взаємного добробуту і достатку». Ті підприємства, які працюють з нами вже не один рік, знають, що це не просто девіз. Це - суть нашого ділового партнерства.